Чому_Азії_вдалося_-_обкладинка_українського_перекладу_книги

Чому Азії вдалося

Книжка увійшла у список найкращих бізнес-книг Financial Times, стала книгою року за версією Economist, належить до переліку видань, які радить прочитати Білл Ґейтс.

ерекладу_книги

До ефективних суспільств. Дороговкази в майбутнє

Книга написана у 1979 році як звіт до Римського Клубу, в якому Богдан Гаврилишин описує власну методику аналізу суспільних устроїв, що дозволяє порівнювати різні нації-держави й давати досить точні прогнози їхнього подальшого розвитку.

111и

Китайська модель. Політична меритократія та межі демократії

Сьогодні складно повірити в існування кращої моделі, ніж демократія. Політолог Деніел Белл готовий довести зворотне. У своїй книзі «Китайська модель» він розповість про принципи, витоки та реалізацію меритократії — управління кращими.

1112и

Нация умных людей. История израильского экономического чуда

Что позволило Израилю совершить столь впечатляющий экономический прорыв? Эта книга об инновациях, о предпринимательстве, о том, как Израиль смог воплотить и то и другое в жизнь.

11114

Держава сталого розвитку. Майбутнє урядування, економіки та суспільства

Демократія не панацея, як заведено вважати. І не все, що працює на Заході, може вирішити проблеми країн, що розвиваються. У цій книжці експерт у галузі екологічних ресурсів Чандар Наїр запевняє: причина екологічних та соціальних катастроф у країнах, що розвиваються, полягає у відсутності сильної держави.

11115

Книга Із третього світу в перший. Історія Сингапуру.

Із третього світу в перший» – спогади Лі Куана Ю, які охоплюють період з 1965 по 2000 рік. У 1965 році Сингапур здобув незалежність. З того часу його батькові-засновнику, Лі Куану Ю, довелося вирішити чимало проблем.

Далі >>